Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | tel. 48 364 71 19

O Firmie

Image

Zakład produkcyjno-usługowy ELMAR w Radomiu, przy ul. Energetyków 16, funkcjonuje nieprzerwanie od 1994 roku. W tym czasie dwukrotnie ulegał przekształceniu oraz wielokrotnie modernizacjom, mającym na celu sprostanie stale rosnącym wymogom jakościowym rynku. Zakrojone na szeroką skalę inwestycje w nowoczesny park maszynowy, a także nacisk na podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej zaowocowały sytuacją, w której ELMAR stał się cenionym partnerem. Obecnie możemy poszczycić się ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku branżowym oraz opinią firmy solidnej i wiarygodnej.

 

Głównym profilem działalności naszego zakładu jest wszechstronna obróbka metali w zakresie wykonawstwa i regeneracji części zamiennych, podzespołów maszyn i urządzeń (w tym spawanych) dla różnych branż przemysłu. Wykonujemy również różnego rodzaju przenośniki oraz kontenery aparaturowe. Realizujemy zamówienia dla dużych, średnich i małych firm, a także dla klientów indywidualnych według dokumentacji własnej bądź dostarczonej.

Naszym silnym atutem jest stała gotowość do produkcji jednostkowej i niestandardowej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Posiadamy także moce przerobowe, by sprostać zamówieniom seryjnym.

 

Stosujemy rygorystyczną politykę jakościową, zarówno w doborze surowca, jak też w prawidłowym przebiegu procesu produkcyjnego. Dzięki temu nasze produkty oraz usługi cieszą się dużym uznaniem klientów, ceniących solidne wykonanie i trwałość wyrobu.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Zaufali naszej firmie

Zaprojektowano przez Pirsummedia.pl